Letní balík proti oranžovému tónu ve vlasech ASP - Anti-Orange

Neohodnoceno
1 516 Kč 1 253 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2022

Letní balík proti oranžovým tónům ve vlasech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje

  • System Blonde Anti-Orange Šampon 275ml - Obnoví zářivost přírodní blond, prosvětlených vlasů anebo silně vybledlých šedin a zchladí tmavší základy. Jemně odstraňuje nečistoty, přičemž pigmenty korigující barvu neutralizují nežádoucí oranžové tóny a chrání před hrubostí. Bílé nebo šedivé vlasy jsou obohaceny špetkou stříbrné. Obsahuje UV filtr.
  • System Blonde Anti-Orange Kondicionér 275ml - Použijte po System Blonde Anti-Yellow anebo Anti-Orange šamponu pro udržení výsledku*. Obohacený o fialové pigmenty a speciální kationtové ingredience hydratuje vlasy a zanechává je jemné a jasné se zářivým leskem. Obsahuje UV filtr.
  • Mode Miracle Mist 250ml - Tato zázračná péče bez oplachovaní okamžitě oživí a rozmotá vlasy, přičemž je zanechává super jemné a lesklé bez zatížení.
  • Taška

Vlastnosti a výhody

asp_system_blonde_vlastnosti

  • Profesionální prosvětlení, stahování a tónování s péčí na doma.
  • Možnost výběru proti žlutým anebo oranžovým tónům ve vlasech.

Řada proti oranžovému nádechu ve vlasech Anti-Orange

Řada zaměřená na potlačení oranžového nádechu ve vlasech. Součástí řady je:

Šampon proti oranžovému tónu ve vlasech Anti-Orange

Obnoví zářivost přírodní blond, prosvětlených vlasů anebo silně vybledlých šedin a zchladí tmavší základy. Jemně odstraňuje nečistoty, přičemž pigmenty korigující barvu neutralizují nežádoucí oranžové tóny a chrání před hrubostí. Bílé nebo šedivé vlasy jsou obohaceny špetkou stříbrné. Obsahuje UV filtr.

Kondicionér proti žlutému/oranžovému tónu ve vlasech Maintenance

Použijte po System Blonde Anti-Yellow anebo Anti-Orange šamponu pro udržení výsledku. Obohacený o fialové pigmenty a speciální kationtové ingredience hydratuje vlasy a zanechává je jemné a jasné se zářivým leskem. Obsahuje UV filtr. Jestliže požadujete větší neutralizaci a hlubší, intenzivnější péči, použijte System Blonde Deep Treatment Masku.asp_system_blonde_anti_orange_andopa_sk

Maska proti oranžovému tónu ve vlasech Anti-Orange

Intenzivně vyživuje, zatímco fialové pigmenty na korekci barev neutralizují nežádoucí oranžové tóny a chrání před hrubostí. Bohatá a luxusní formule zanechává vlasy hladké, jemné a zdravé. Bílé nebo šedivé vlasy jsou obohacené špetkou stříbrné. Obsahuje UV filtr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balíky a sety
Balení: 2x275ml, 1x250ml
Problematika: Potlačení oranžových tónů ve vlasech
Země původu: Spojené Království

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: ASP Luxury Haircare

V roce 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku vlasové péče ASP®. Značka ASP®, která vznikla jako řada permanentních barev na vlasy, se rychle rozšířila o tón-v-tónu a módní barvy, trvalé ondulace, specializované prosvětlovací systémy, melírovací prášky, šampony, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interně v ASP® Výzkumném a vývojové laboratoři v Itálii.

Tým v čele s Dottem. Nicola Summer pokračuje v prolomení nové úrovně ve vývoji vzrušujících, špičkových vlasových produktů. Tyto jedinečné, technologicky poháněné produkty byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem na celém světě, díky čemuž je ASP® jednou z nejrychleji rostoucích značek vlasové péče na světě. V roce 2011 byla uvedena na trh luxusní řada vlasové péče ASP®, která bude fungovat spolu se značkou ASP® Salon Professional.

Dnes se produkty ASP® prodávají ve více než 50 zemích se sídlem a školícími zařízeními ve Velké Británii, USA a Austrálii.