Letní balík proti žlutému tónu ve vlasech ASP - Anti-Yellow

Neohodnoceno
1 516 Kč 1 253 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.10.2022

Letní balík proti žlutým tónům ve vlasech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje

  • System Blonde Anti-Yellow Šampon 275ml - Obnoví zářivost přírodní blond, prosvětlených vlasů anebo silně vybledlých šedin a zchladí tmavší základy. Jemně odstraňuje nečistoty, přičemž pigmenty korigující barvu neutralizují nežádoucí oranžové tóny a chrání před hrubostí. Bílé nebo šedivé vlasy jsou obohaceny špetkou stříbrné. Obsahuje UV filtr.
  • System Blonde Anti-Yellow Kondicionér 275ml - Použijte po System Blonde Anti-Yellow anebo Anti-Orange šamponu pro udržení výsledku*. Obohacený o fialové pigmenty a speciální kationtové ingredience hydratuje vlasy a zanechává je jemné a jasné se zářivým leskem. Obsahuje UV filtr.
  • Mode Miracle Mist 250ml - Tato zázračná péče bez oplachovaní okamžitě oživí a rozmotá vlasy, přičemž je zanechává super jemné a lesklé bez zatížení.
  • Taška

Vlastnosti a výhody

asp_system_blonde_vlastnosti

  • Profesionální prosvětlení, stahování a tónování s péčí na doma.
  • Možnost výběru proti žlutým anebo oranžovým tónům ve vlasech.

Řada proti žlutému nádechu ve vlasech Anti-Yellow

Řada zaměřená na potlačení žlutého nádechu ve vlasech. Součástí řady je:

Šampon proti žlutému tónu ve vlasech Anti-Yellow

Obnovuje zářivost přírodní blond, prosvětlených vlasů anebo šedin. Jemně odstraňuje nečistoty, zatímco pigmenty neutralizují nechtěné žluté tóny. Bílé nebo šedivé vlasy jsou obohaceny špetkou stříbrné. Obsahuje UV filtr.

Kondicionér proti žlutému/oranžovému tónu ve vlasech Maintenance

Použijte po System Blonde Anti-Yellow alebo Anti-Orange šamponu pro udržení výsledku. Obohacený o fialové pigmenty a speciální kationtové ingredience hydratuje vlasy a zanechává je jemné a jasné se zářivým leskem. Obsahuje UV filtr. Jestliže požadujete větší neutralizaci a hlubší, intenzivnější péči, použijte System Blonde Deep Treatment Masku.asp_system_blonde_anti_yellow_andopa_sk

Maska proti žlutému tónu ve vlasech Anti-Yellow

Intenzivně vyživuje, zatímco fialové pigmenty na korekci barev neutralizují nežádoucí žluté tóny a chrání před hrubostí. Bohatá a luxusní formule zanechává vlasy hladké, jemné a zdravé. Bílé nebo šedivé vlasy jsou obohaceny špetkou stříbrné. Obsahuje UV filtr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balíky a sety
Balení: 2x275ml, 1x250ml
Problematika: Potlačení žlutých tónů ve vlasech
Země původu: Spojené Království

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: ASP Luxury Haircare

V roce 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku vlasové péče ASP®. Značka ASP®, která vznikla jako řada permanentních barev na vlasy, se rychle rozšířila o tón-v-tónu a módní barvy, trvalé ondulace, specializované prosvětlovací systémy, melírovací prášky, šampony, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interně v ASP® Výzkumném a vývojové laboratoři v Itálii.

Tým v čele s Dottem. Nicola Summer pokračuje v prolomení nové úrovně ve vývoji vzrušujících, špičkových vlasových produktů. Tyto jedinečné, technologicky poháněné produkty byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem na celém světě, díky čemuž je ASP® jednou z nejrychleji rostoucích značek vlasové péče na světě. V roce 2011 byla uvedena na trh luxusní řada vlasové péče ASP®, která bude fungovat spolu se značkou ASP® Salon Professional.

Dnes se produkty ASP® prodávají ve více než 50 zemích se sídlem a školícími zařízeními ve Velké Británii, USA a Austrálii.