Sada kartáčů na vlasy Olivia Garden - NT Thermal 4ks

Neohodnoceno
Značka: Olivia Garden
1 348 Kč 1 114 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Kartáče na vlasy má děrované tělo, které zajišťuje plynulý průtok horkého vzduchu, a tím zkracuje dobu sušení vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada NT Bag je skvělou alternativou pro dokonalou úpravu vlasů. Obsahuje jednotlivé kartáče, které mají děrované tělo. To znamená, že zajišťuje plynulý průtok horkého vzduchu, a díky tomu se zkracuje doba sušení. Tyto jedinečné kartáče na vlasy jsou určené především pro vlnité vlasy a na zvýšení objemu. Sada NT Bag je skvělou alternativou pro každou ženu, která si tento produkt jednoznačně hned oblíbí. Mimo jiné zůstávají vlasy po použití tohoto typu kartáčů zdravé, lesklé, což je obrovskou výhodou, jelikož teplo dokáže vysušovat. Důvodem je obsažený turmalín, který snižuje statickou elektřinu a vlasy jsou proto i nadále hydratované.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáče na vlasy sady
Barva: Hnědá, Zlatá
Povrch výrobku: Antistatický
Země původu: Itálie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Jako kadeřník jste expert na vytváření krásy. Každý den vás nutí vyčarovat úsměv na tváři vašich klientů, když vidí výsledek vaší práce. Jste umělci a rádi se vyjadřujete v účesech, které vás nadchnou. K tomu potřebujete vynikající nástroje od spolehlivého partnera. Neradi utrácíte příliš mnoho na produkty, které za ty peníze nestojí.

Pozorně posloucháme zpětnou vazbu našich zákazníků, kteří naše nástroje používají v salonech po celém světě již více než 50 let. Jsme hrdí, že můžeme oplácet přízeň tím, že podporujeme kadeřníky při dosahování úžasných výsledků při úpravě vlasů. Kadeřníci profitují z toho, že snáze uspokojí své klienty, získají sebevědomí a zasloužené uznání. Kadeřníci důvěřují Olivia Garden, protože naše vysoce kvalitní nástroje jsou nejen inovativní a spolehlivé, ale také krásné a individuální, podtrhují osobnost kadeřníka.

Věříme, že mezi představivostí kadeřníka jako umělce a výsledkem, který s vlasy dokáže dosáhnout, by nikdy nemělo stát nic v cestě. Kadeřník proto nemůže akceptovat žádné překážky, například nekvalitní výrobek, který nesplňuje jeho schopnosti při tvorbě. Když se rozhodne pro nářadí Olivia Garden, těší se z toho, že každý den získává sílu a podporu ve své vášni pro vytváření krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionály pro profesionály.

Díky naší zanícené práci můžeme být hrdí na to, že tolik kadeřnických umělců mluví o jejich kartáči, nůžce nebo doplňku Olivia Garden: „Toto je můj oblíbený nástroj!“