Nůžky na klouzavé a klasické střihy na vlasy Cerena - Chiq

4 617 Kč 3 816 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Slicingové nůžky na vlasy – pro praváky, obsahují odnímatelnou opěrku prstů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktickým produktem pro všechny kadeřnické salony jsou nůžky vhodné pro všechny typy střihů. Mezi takové se řadí i kadeřnické slicingové nůžky na vlasy Cerena – CHIQ. Jsou velmi elegantní díky své propracované konstrukci růžově zlatému provedeníCerena – CHIQ mají příjemné, ergonomické držení a při stříhání nevytváří žádný hluk, což zaručuje komfort nejen kadeřníkům, ale i zákazníkům. Jsou vhodné pro praváky a obsahují odnímatelnou opěrku prstů. Při práci Vám zaručí pohodlí a zákazníci budou z Vašeho salonu odcházet s úsměvem na tváři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nůžky na klouzavé střihy
Barva: Růžovo - Zlatá
Držení nůžek: Pro praváky
Velikost nůžek: 5.5
Poloha rukojeti: Ofset
Materiál: Kovaná nerez ocel
Povrch výrobku: Leštěný povrch
Země původu: Německo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena se specializuje na kadeřnictví a nůžky na vlasy již více než 50 let. Čepele nejvyšší kvality a ergonomicky tvarované rukojeti zajišťují maximální komfort a ve výsledku nabízejí mimořádně dobré výsledky řezání s dokonalým pocitem pevného a přesného řezu. Zejména v dobách globalizace se objevují i ​​nové formy kvalitativních kritérií: lokální produkce, dodržování západoevropských sociálních standardů, pečlivě vybírané suroviny a tradičně pěstované a inovativní myšlení. Dělá z vlasových nůžek Cerena to, čím jsou.

Tradiční rodinný podnik CERENA GMBH dnes řídí Arne Kreitzberg. V roce 1999 převzal firmu od svého otce Fritze-Wernera Kreitzberga, který vedl firmu srdcem a odbornou kompetencí a postavil firmu na široké základy doma i v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje tímto způsobem a vyváží vysoce kvalitní nůžky na vlasy do více než 30 zemí. CERENA vždy zastávala nejvyšší standardy ve svých produktech. Tradiční pracovní postupy se spojují s moderní technologií při výrobě profesionálních nůžek na vlasy v kvalitě Solingen. Prvotřídní kvalita oceli a vyškolení zaměstnanci charakterizují naši výrobu, která stále sestává z 80% ruční práce. Naše výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služeb.