Luxusní kadeřnická pláštěnka Olivia Garden - Allure

Neohodnoceno
Značka: Olivia Garden
389 Kč 321 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Univerzální pláštěnka na barvení, trvalou a všechny služby salonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální pláštěnka na barvení, trvalou a všechny služby salonu.

Vlastnosti

  • Antistatická.
  • Voděodolná a odolná vůči skvrnám.
  • Pohodlná lehká vzdušná tkanina.
  • Jednoduchá údržba, umývání a nošení.
  • Jedna velikost pro všechny.
  • Uzávěr krku Perfect Fit™ se dokonale, jednoduše a pohodlně přizpůsobí všem velikostem krku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné pláštěnky a zástěry
Barva: Černá
Povrch výrobku: Antistatický
Země původu: Itálie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Jako kadeřník jste expert na vytváření krásy. Každý den vás nutí vyčarovat úsměv na tváři vašich klientů, když vidí výsledek vaší práce. Jste umělci a rádi se vyjadřujete v účesech, které vás nadchnou. K tomu potřebujete vynikající nástroje od spolehlivého partnera. Neradi utrácíte příliš mnoho na produkty, které za ty peníze nestojí.

Pozorně posloucháme zpětnou vazbu našich zákazníků, kteří naše nástroje používají v salonech po celém světě již více než 50 let. Jsme hrdí, že můžeme oplácet přízeň tím, že podporujeme kadeřníky při dosahování úžasných výsledků při úpravě vlasů. Kadeřníci profitují z toho, že snáze uspokojí své klienty, získají sebevědomí a zasloužené uznání. Kadeřníci důvěřují Olivia Garden, protože naše vysoce kvalitní nástroje jsou nejen inovativní a spolehlivé, ale také krásné a individuální, podtrhují osobnost kadeřníka.

Věříme, že mezi představivostí kadeřníka jako umělce a výsledkem, který s vlasy dokáže dosáhnout, by nikdy nemělo stát nic v cestě. Kadeřník proto nemůže akceptovat žádné překážky, například nekvalitní výrobek, který nesplňuje jeho schopnosti při tvorbě. Když se rozhodne pro nářadí Olivia Garden, těší se z toho, že každý den získává sílu a podporu ve své vášni pro vytváření krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionály pro profesionály.

Díky naší zanícené práci můžeme být hrdí na to, že tolik kadeřnických umělců mluví o jejich kartáči, nůžce nebo doplňku Olivia Garden: „Toto je můj oblíbený nástroj!“