Profesionální strojek na vlasy Gordon - B507

Neohodnoceno
Značka: Gordon
3 642 Kč 3 010 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Čepel z nerezavějící ocele 440C s vysokým obsahem uhlíku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Strojek Gordon obsahuje vysoce kvalitní lithiovou baterii, čepel z nerezavějící ocele 440C s vysokým obsahem uhlíku. Výkonnost rotačního motoru strojku je 5500 otáček za minutu. Obvyklá doba nabíjení jsou 3 hodiny a výdrž během používání je 4-5 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strojky
Barva: Stříbrná
Výška střihu: 0.79 - 1.59 mm
Otáčky: 5500 rpm
Země původu: Itálie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Gordon

Gordon je nová řada trendů pro mužskou péči, která umožňuje projevit vlastní mužnost v každém stylu brady. Abychom splnili potřebu každého muže vypadat a cítit se dobře, Gordon je dokonalým spojením a optimální kombinací tradice, inovace a přírody. Životní styl toho, kdo si vybírá produkty Gordon, je zdravotně uvědomělý, fyzicky zdatný, který žije život naplno.

Nenechávajíce nic náhodě, nemluvě o jeho ocenění a osobním výběru vysoce kvalitních produktů. Muž jako hlavní hrdina Gordon vyzdvihuje muže jako absolutního protagonistu: muže, který si dává záležet na výběru mezi více styly brady a který miluje dobře vypadat. V každém momentě si je vědom a hledá svou pravou identitu a originalitu, aby ukázal svou osobnost, představil se ostatním buď dokonalým oholením, nebo v kontrastu s konkrétním stylem brady, jako divoká brada, či opravdu dobře upravené vousy.