Profesionální hřeben na vlasy s kovovým hrotem Jaguar - A535 8,75"

135 Kč 112 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ručně dokončený, vysoce tepelně odolný, zuby hřebene jsou dokonale zaoblené.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tupírovací hřeben Jaguar – A535 je ideální volbou do kadeřnických salonů. Profesionálům se s tímto produktem na vlasy pracuje na vysoké úrovni, což je pro ně skutečně výhodné. Mimo jiné je tupírovací hřeben Jaguar – A535 vhodný pro všechny typy vlasů. Ty zanechává s přirozeným objemem a žádným způsobem je nepoškozuje. Tento jedinečný hřeben obsahuje zuby, které jsou dokonale zaoblené. Díky tomu je tento produkt šetrný k pokožce hlavy. Tupírovací hřeben Jaguar – A535 je tepelně odolný a ručně dokončený. Tak neváhejte a vyberte si z naší nabídky také vy. Jednoznačně svého výběru nebudete litovat!

Doplňkové parametry

Kategorie: Tupírovací hřebeny
Materiál: Přírodní kaučuk
Povrch výrobku: Ionizační
Země původu: Německo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Jaguar

V roce 1932 založil Kurt Schmidt společnost Kurt Schmidt KG s ocelovým zbožím ve „městě čepelí“ Solingen. Po vstupu jeho tří synů Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do společnosti v roce 1967 se pro kadeřnické nůžky zavedla značka JAGUAR, která se o několik let později ustálila také jako název společnosti. Název JAGUAR znamená estetický vzhled a dynamiku a přesvědčuje svojí mezinárodní využitelností. S novým názvem společnosti převzal vedení společnosti v roce 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roce 1988 Frank a Kurt Schmidt prodali své podíly ve společnosti se sídlem v Solingenu společnosti Zwilling J.A. Henckels. I po prodeji pokračoval Hardy Schmidt ve společnosti JAGUAR jako řídící partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkem společnosti. O tři roky později Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, dalšího výrobce nůžek z „města čepelí“, a koncem roku 2011 sloučil výrobní závody těchto dvou společností. Odtud tvoří JAGUAR a TONDEO samostatnou divizi skupiny Zwilling.

Společnost JAGUAR se vždy vyznačovala vysokou kvalitou svých produktů a velkým počtem patentů a práv průmyslového vlastnictví, díky čemuž patří mezi přední světové výrobce. Produkty společnosti se sídlem v Solingenu dnes používají profesionálové ve více než 80 zemích po celém světě. Kromě vysoce kvalitního sortimentu kartáčů, hřebenů a elektrospotřebičů rozšiřují hlavní činnost nůžek a nožů.