Vitaplex kit na domácí ošetření ASP - Vitaplex

Neohodnoceno
1 671 Kč 1 381 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Vitaplex kit na domácí ošetření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje

  • Šampon Vitaplex 275ml - Šampon Vitaplex byl speciálně vyvinut pro posílení účinků péče Vitaplex. Tento jemný šampon bez sulfátů pro každodenní použití se složkou RAV19 a výživným bambuckým máslem, arganovým olejem a panthenolem obnovuje vlasy a zanechává je silné, pružné a zářivé. Technologie Colour Lock a UV filtry prodlužují životnost barvy a chrání před vlivy prostředí.
  • Kondicionér Vitaplex 275ml - Kondicionér Vitaplex byl speciálně vyvinut pro posílení účinků péče Vitaplex. Tento luxusní kondicionér bez silikonu pro každodenní použití se složkou RAV19 a výživným bambuckým máslem, arganovým olejem a panthenolem vyplňuje vlasy a zanechává je silné, pružné a nádherně zářivé. Technologie Colour Lock a UV filtry prodlužují životnost barvy a chrání před vlivy prostředí.
  • Maska part 3 Vitaplex 200ml - Jedinečný produkt pro domácí použití, pro ošetřovací kúru a udržování kondice vlasů po aplikaci 01 a 02. Udržuje nesrovnatelné krásné a zdravé vlasy. Obsahuje komplex RAV19 pro posílení akce dílu VITAPLEX 02 a kationových molekul, které chrání kutikuly před mechanickým poškozením.

Vlastnosti a výhody

asp_vitaplex_vlastnosti_andopa_cz

  • Zcela odlišný přístup než ostatní Plex na trhu.
  • Obnovuje vlasy do jejich původního stavu pomocí nejnovější Rav19 technologie.
  • Chrání vnitřní strukturu vlasu.
  • Chrání vlasy během barvení a melírování, obnovuje původní strukturu vlasu.
  • Vitaplex replikuje přírodu a nahrazuje 19 aminokyselinových vazeb ve vlasu (keratin).
  • Amino-kyselinové řetězce jsou obnoveny ve stejné frekvenci jako se přírodně nacházejí ve vlasu.
  • Vlasy vypadají zdravěji, jemněji a lesklejší.

Regenerační řadaVitaplex

Řada zaměřená na posílení účinků kúry Vitaplex. Součástí linie je:

Šampon na posílení účinků Vitaplex kúry

Šampon Vitaplex byl speciálně vyvinut pro posílení účinků péče Vitaplex. Tento jemný šampon bez sulfátů pro každodenní použití se složkou RAV19 a výživným bambuckým máslem, arganovým olejem a panthenolem obnovuje vlasy a zanechává je silné, pružné a zářivé. Technologie Colour Lock a UV filtry prodlužují životnost barvy a chrání před vlivy prostředí.

Kondicionér pro posílení účinků Vitaplex kúry

Tento luxusní kondicionér bez silikonu pro každodenní použití se složkou RAV19 a výživným bambuckým máslem, arganovým olejem a panthenolem vyplňuje vlasy a zanechává je silné, pružné a nádherně zářivé. Technologie Colour Lock a UV filtry prodlužují životnost barvy a chrání před vlivy prostředí.

Regenerační maska na vlasy Vitaplex 03

Udržuje nesrovnatelné krásné a zdravé vlasy. Obsahuje komplex RAV19 pro posílení akce dílu Vitaplex 02 a kationových molekul, které chrání kutikuly před mechanickým poškozením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balíky a sety
Balení: 2x275, 1x200ml
Problematika: Regenerace vlasů
Země původu: Spojené Království

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: ASP Luxury Haircare

V roce 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvořila a uvedla na trh prémiovou značku vlasové péče ASP®. Značka ASP®, která vznikla jako řada permanentních barev na vlasy, se rychle rozšířila o tón-v-tónu a módní barvy, trvalé ondulace, specializované prosvětlovací systémy, melírovací prášky, šampony, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interně v ASP® Výzkumném a vývojové laboratoři v Itálii.

Tým v čele s Dottem. Nicola Summer pokračuje v prolomení nové úrovně ve vývoji vzrušujících, špičkových vlasových produktů. Tyto jedinečné, technologicky poháněné produkty byly nadšeně přijaty spotřebiteli a kadeřnickým průmyslem na celém světě, díky čemuž je ASP® jednou z nejrychleji rostoucích značek vlasové péče na světě. V roce 2011 byla uvedena na trh luxusní řada vlasové péče ASP®, která bude fungovat spolu se značkou ASP® Salon Professional.

Dnes se produkty ASP® prodávají ve více než 50 zemích se sídlem a školícími zařízeními ve Velké Británii, USA a Austrálii.