Proč si vybrat právě nás?

Vážíme si každého zákazníka a naší snahou je poskytnout služby s přidanou hodnotou. Proto nabízíme různé výhody nejen pro stálé klienty, ale také pro nové zákazníky. Každý zákazník dostává od nás individuální péči, komunikaci a pozornost. S dlouholetými zkušenostmi dokážeme promptně reagovat na požadavky a poptávku na trhu.

5Věrnostní program

Pro pravidelné koncové klienty nabízíme věrnostní program, pomocí kterého dosáhnete ještě výhodnějšího nakupování a hodnocení. Je pro vás připravena forma slev, která po registraci s přiděleným registračním číslem, bude každým nákupem připočítávat a zhodnocovat výši slevy podle kategorie, do které budete automaticky přeřazován podle celkové výše vašich nákupů.

Tento věrnostní program se nevztahuje na velkoobchodní prodej, věrnostní program pro velkoobchod naleznete zde.

Hodnota nákupů Sleva
13 100 Kč  2 % 
26 200 Kč 3 % 
39 300 Kč 3 % 
52 400 Kč 4 % 
65 500 Kč 5 % 

CTA-REGISTRACE-

 

4Expresní dodání

Spolupracujeme s expresními kurýrními společnostmi, které ve standardním režimu dodávají objednané zboží adresátovi do 24 hodin od vyskladnění. Negarantujeme tyto dodací podmínky v případě neočekávaných a nepředvídatelných událostí, které ovlivňují fungování kurýrních společností (počasí, pandemie, havárie, vyšší moci apod.).

6Dlouholetá zkušenost

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti kadeřnického servisu jsme přenesli i do online prostoru, kde vám umíme poradit ve všech oblastech tohoto odvětví. Ať je to poradenství při zřizování vašeho salonu, nebo ohledně péče o vlasy. Samostatnou složkou je poradenství pro kadeřníky, kteří pracují s našimi značkami, pro které jsou nápomocni naši obchodní zástupci a školitelé.

3Kvalitní sortiment

Již od začátku se snažíme přinášet na trh pouze produkty renomovaných výrobců, které se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí, inovací v technologiích a samozřejmě nadčasovostí a předvídatelností trhu.

8Komplexní vybavení

Velkým bonusem našeho sortimentu je jeho komplexnost, kde dokážeme zajistit celý sortiment pro zařízení, vybavení i práci v salonu spojenou s dalším rozvojem a vzděláváním.

 

andopa-reference-salon