Dětské křeslo okrouhlá podstava Panda - Junak

Neohodnoceno
Značka: Panda
67 188 Kč 55 527 Kč bez DPH
Dodání minimálně 4 týdny

Junak je mimořádně originální dětské křeslo speciálně určené pro malé fanoušky westernů.Potřebujete poradit?
V případě jakýchkoli otázek nebo individuální cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.
Ceny jsou orientační , nechte si vypracovat cenovou nabídku .

phone call +420 727 886 960    mail info@andopa.czDetailní informace

Detailní popis produktu

Junak je mimořádně originální dětské křeslo speciálně určené pro malé fanoušky westernů. Křeslo s chromovými prvky v bílých barvách. Pohodlné a krásné. Velmi kvalitní chromová ocel imitující hlavu koně s viditelnými detaily v podobě hřívy, uzdy (přírodní kůže). Dílo italských designérů namontované na vysokém bílém sloupu vyrobeném z práškovaného kovu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské sestavy
Hloubka: 110cm
Šířka: 124cm
Výška: 70cm
Materiál: Nerez chromová ocel
Potah: Imitace kůže
Země původu: Polsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 společnost díky vlastní výrobní lince založené na moderním strojním vybavení vybavila stovky kadeřnických salonů vynikajícími kolekcemi nábytku. Na základě původního designu polských a zahraničních designérských škol si Panda upevnila svoji pozici lídra na průmyslovém trhu a kvalita produktů a organizační kultura získaly uznání zákazníků, distributorů a mnohá prestižní ocenění a vyznamenání.

Posláním společnosti je poskytnout zákazníkům kompletní produkt nejvyšší kvality a za nejvýhodnější cenu. Díky těmto prioritám vytvořil tým Panda pozoruhodné kolekce jako Ovo, Glamour či shine, které na jedné straně překvapí luxusem, komfortem a originálním, barevným designem a na druhé straně jsou mimořádně bohaté na ergonomická řešení usnadňující každodenní pracovat s klientem. Vysokou kvalitu výrobků Panda zaručují materiály evropského původu, ze kterých je vyroben nábytek a nábytkové komponenty.