O společnosti Hair & Salon s’ s.r.o.

Na trhu s kadeřnickým odvětvím se pohybujeme již delší dobu. Hlavní důraz klademe na osobní kontakt s našimi klienty, pro které se snažíme do jejich pracovní činnosti přinášet ten nejlepší servis s kompletním pokrytím jejich požadavků nad rámec jejich očekávání. Patříme také mezi exkluzivní distributory profesionální vlasové kosmetiky z Anglie A.S.P Luxury Haircare profesionální vyrovnávací kúra z Brazílie Belleco Cosmetics a od roku 2022 vystupujeme pod vlastní značkou internetových obchodů Andopa. Celkové portfolio naší společnosti si můžete prohlédnout na našem webu.

asp_logo_andopa_sk belleco_cosmetics_logo_andopa_sk andopa_logo_andopa_sk

Jsme společnost, která se zabývá kompletním zařízením kadeřnických a kosmetických salonů, zařízení pro manikúru a pedikúru a doplňkových zařízení pro wellnes centra. Vaši představu zrealizujeme od počátečního návrhu, dodávku kompletního zařízení z katalogové nabídky, až po individuální výrobu nábytku dle samostatných návrhů v široké nabídce materiálů a provedení.

Samostatnou složkou je prodej a prezentace profesionální kosmetiky, kadeřnických pomůcek a doplňkového sortimentu renomovaných výrobců pro salony v regionu spojené s pravidelnými prezentacemi a školeními pro naše klienty.

Náš příběh

Společnost Hair&Salon je na českém trhu od roku 2015. Na začátku vývoje byl cíl vytvářet a budovat servis pro kadeřnické salony. Postupným vývojem a etablováním na trhu jsme se přepracovali na společnost, která dává hlavní důraz na osobní kontakt s našimi klienty, pro které se snažíme do jejich pracovní činnosti přinášet ten nejlepší servis s kompletním pokrytím jejich požadavků nad rámec jejich očekávání.

Od samotného začátku jsme se soustřeďovali na sortiment dodavatelů a výrobců, kteří jsou v této oblasti inovativní a zajišťují vysokou kvalitu svých produktů. Největší důraz ale přikládáme školením a dalšímu vzdělávání klientů, pro jejich profesionální růst, pokrytí všech potřeb svých klientů a možnost přinášet svým zákazníkům nejnovější trendy. V této oblasti spolupracujeme se zahraničními kadeřníky, technology, kteří jsou již stálými účastníky našich pravidelných vzdělávačně-relaxačních akcích Orava Hair Days.

Osobní kontakt s klienty a pravidelnou komunikaci zajišťují vyhrazení obchodní zástupci pro každý region. Dáváme důraz na jejich vzdělání a schopnost komunikovat se zákazníkem. Naše obchodní zástupce považujeme za profesionály v oblasti prodeje, ale hlavně poradenství a práce s našimi značkami. Neexistuje problém, který by neuměli vyřešit, protože stojí za nimi i tým technologů, kteří jsou odborníci v odvětví.