Profesionální hřeben na vlasy Jaguar - A525 7,25"

Neohodnoceno
Značka: Jaguar
123 Kč 102 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.10.2022

Ručně dokončený, vysoce tepelně odolný, zuby hřebenu jsou dokonale zaoblené.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte po dokonalém zastřihávání vlasů? S tím vám pomůže Hřeben Jaguar – A525. Je vyrobený z přírodního kaučuku, přičemž má ionizační povrch. Jde o vysoce odolný produkt, který je šetrný k pokožce hlavy. Zuby jsou na koncích zaoblené tak, aby nedošlo k poranění. Hřeben Jaguar – A525 se může využívat v kadeřnických salonech, ale i v domácnostech. Zastřihávání je přece činnost, se kterou si lehce poradíte i doma. Nesmí vám však chybět jedinečný hřeben Jaguar – A525, který je skutečně výhodný. V naší nabídce jej najdete za bezkonkurenční cenu. Váš účes bude díky tomuto hřebeni maximálně dokonalý a fresh!

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické hřebeny
Barva: Černá
Materiál: Přírodní kaučuk
Povrch výrobku: Ionizační
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Jaguar

V roce 1932 založil Kurt Schmidt společnost Kurt Schmidt KG s ocelovým zbožím ve „městě čepelí“ Solingen. Po vstupu jeho tří synů Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do společnosti v roce 1967 se pro kadeřnické nůžky zavedla značka JAGUAR, která se o několik let později ustálila také jako název společnosti. Název JAGUAR znamená estetický vzhled a dynamiku a přesvědčuje svojí mezinárodní využitelností. S novým názvem společnosti převzal vedení společnosti v roce 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roce 1988 Frank a Kurt Schmidt prodali své podíly ve společnosti se sídlem v Solingenu společnosti Zwilling J.A. Henckels. I po prodeji pokračoval Hardy Schmidt ve společnosti JAGUAR jako řídící partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkem společnosti. O tři roky později Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, dalšího výrobce nůžek z „města čepelí“, a koncem roku 2011 sloučil výrobní závody těchto dvou společností. Odtud tvoří JAGUAR a TONDEO samostatnou divizi skupiny Zwilling.

Společnost JAGUAR se vždy vyznačovala vysokou kvalitou svých produktů a velkým počtem patentů a práv průmyslového vlastnictví, díky čemuž patří mezi přední světové výrobce. Produkty společnosti se sídlem v Solingenu dnes používají profesionálové ve více než 80 zemích po celém světě. Kromě vysoce kvalitního sortimentu kartáčů, hřebenů a elektrospotřebičů rozšiřují hlavní činnost nůžek a nožů.