Kadeřnický vozík Panda - New Modus Color Čierny

Neohodnoceno
Značka: Panda
6 083 Kč 5 027 Kč bez DPH
Dodání minimálně 4 týdny

Kadeřnický vozík New Modus Color je revoluční a multifunkční.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vozík New Modus Color je velmi praktický. S prostornými zásuvkami a policemi snadno udržuje pořádek v salonu. New Modus Color má originální vzhled a pověst nejlepšího kadeřnického vozíku na trhu.

Vlastnosti

  • Praktický.
  • Užitečný.
  • Prostorný.
  • Moderní design.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické kadeřnické vozíky
Barva: Černá
Hloubka: 33cm
Šířka: 34.5cm
Výška: 91.5cm
Materiál: Nerez chromová ocel
Kombinace: Plast
Země původu: Polsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 společnost díky vlastní výrobní lince založené na moderním strojním vybavení vybavila stovky kadeřnických salonů vynikajícími kolekcemi nábytku. Na základě původního designu polských a zahraničních designérských škol si Panda upevnila svoji pozici lídra na průmyslovém trhu a kvalita produktů a organizační kultura získaly uznání zákazníků, distributorů a mnohá prestižní ocenění a vyznamenání.

Posláním společnosti je poskytnout zákazníkům kompletní produkt nejvyšší kvality a za nejvýhodnější cenu. Díky těmto prioritám vytvořil tým Panda pozoruhodné kolekce jako Ovo, Glamour či shine, které na jedné straně překvapí luxusem, komfortem a originálním, barevným designem a na druhé straně jsou mimořádně bohaté na ergonomická řešení usnadňující každodenní pracovat s klientem. Vysokou kvalitu výrobků Panda zaručují materiály evropského původu, ze kterých je vyroben nábytek a nábytkové komponenty.