Kadeřnické nůžky slicingové Cerena - Hashtag
Související produkty
Detailní popis produktu

Nůžky Cerena – HASHTAG jsou určeny pro klouzavé střihy. Mezi kadeřníky jsou oblíbené zejména díky maximálnímu komfortu při práci. Ten zajišťuje ergonomický úchop těchto nůžek, který má mimo jiné i speciální zakřivení pro co nejpohodlnější držení v ruce. Nůžky Cerena – HASHTAG jsou vhodné především pro praváky. Cena těchto jedinečných nůžek je skutečně bezkonkurenční a jejich pořízení se jednoznačně vyplatí. Do vašeho kadeřnického salónu přinesou více efektivity, elegance a pracovních úspěchů, což stojí za zvážení. Kromě toho mají nůžky Cerena – HASHTAG speciálně leštěný povrch.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Nůžky na klouzavé střihy |
---|---|
EAN: | Zvolte variantu |
Barva: | Stříbrná |
Držení nůžek: | Pro praváky |
Velikost nůžek: | 5.5, 6.0 |
Poloha rukojeti: | Offset |
Materiál: | Nerezavějící chromová ocel |
Povrch výrobku: | Leštěný povrch |
Země původu: | Německo |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka: Cerena
Cerena se specializuje na kadeřnictví a nůžky na vlasy již více než 50 let. Čepele nejvyšší kvality a ergonomicky tvarované rukojeti zajišťují maximální komfort a ve výsledku nabízejí mimořádně dobré výsledky řezání s dokonalým pocitem pevného a přesného řezu. Zejména v dobách globalizace se objevují i nové formy kvalitativních kritérií: lokální produkce, dodržování západoevropských sociálních standardů, pečlivě vybírané suroviny a tradičně pěstované a inovativní myšlení. Dělá z vlasových nůžek Cerena to, čím jsou.
Tradiční rodinný podnik CERENA GMBH dnes řídí Arne Kreitzberg. V roce 1999 převzal firmu od svého otce Fritze-Wernera Kreitzberga, který vedl firmu srdcem a odbornou kompetencí a postavil firmu na široké základy doma i v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje tímto způsobem a vyváží vysoce kvalitní nůžky na vlasy do více než 30 zemí. CERENA vždy zastávala nejvyšší standardy ve svých produktech. Tradiční pracovní postupy se spojují s moderní technologií při výrobě profesionálních nůžek na vlasy v kvalitě Solingen. Prvotřídní kvalita oceli a vyškolení zaměstnanci charakterizují naši výrobu, která stále sestává z 80% ruční práce. Naše výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služeb.