Černý čistič na kartáče Olivia Garden - Brush Cleaner Black

191 Kč 158 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Čistič kartáčů pro hloubkové odstranění přebytečných vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič má dvě strany, aby vyhovoval různým účelům. Strana s velkými zuby slouží k odstranění všech vlasů uvízlých ve štětinách. A druhá strana, s malými zuby, je k účinnému odstranění malých chloupků, které jsou zaseknuté hluboko.

Vlastnosti

  • 2 typy zubů k použití na různých typech štětin
  • Rychlé a snadné použití
  • Vhodné pro všechny velikosti a modely kartáčů
  • Vyrobeno z recyklovaného materiálu
  • Baleno v udržitelných a recyklovatelných obalech

Výsledky

  • Prodlužte životnost všech hřebenů a kartáčů
  • Hloubkově vyčištěné a zdravé kartáče

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Jako kadeřník jste expert na vytváření krásy. Každý den vás nutí vyčarovat úsměv na tváři vašich klientů, když vidí výsledek vaší práce. Jste umělci a rádi se vyjadřujete v účesech, které vás nadchnou. K tomu potřebujete vynikající nástroje od spolehlivého partnera. Neradi utrácíte příliš mnoho na produkty, které za ty peníze nestojí.

Pozorně posloucháme zpětnou vazbu našich zákazníků, kteří naše nástroje používají v salonech po celém světě již více než 50 let. Jsme hrdí, že můžeme oplácet přízeň tím, že podporujeme kadeřníky při dosahování úžasných výsledků při úpravě vlasů. Kadeřníci profitují z toho, že snáze uspokojí své klienty, získají sebevědomí a zasloužené uznání. Kadeřníci důvěřují Olivia Garden, protože naše vysoce kvalitní nástroje jsou nejen inovativní a spolehlivé, ale také krásné a individuální, podtrhují osobnost kadeřníka.

Věříme, že mezi představivostí kadeřníka jako umělce a výsledkem, který s vlasy dokáže dosáhnout, by nikdy nemělo stát nic v cestě. Kadeřník proto nemůže akceptovat žádné překážky, například nekvalitní výrobek, který nesplňuje jeho schopnosti při tvorbě. Když se rozhodne pro nářadí Olivia Garden, těší se z toho, že každý den získává sílu a podporu ve své vášni pro vytváření krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionály pro profesionály.

Díky naší zanícené práci můžeme být hrdí na to, že tolik kadeřnických umělců mluví o jejich kartáči, nůžce nebo doplňku Olivia Garden: „Toto je můj oblíbený nástroj!“