Kadeřnický set v koženém pouzdře Jaguar - Pre Style Ergo Set

2 951 Kč 2 439 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Kadeřnický set v koženém pouzdře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kadeřnický set v koženém pouzdře Jaguar obsahuje klasické a efilační ergo nůžky, hřeben, a také břitvu. Povrch výrobku je saténový nebo jinak řečeno – matný, což zaručí elegantní design. Nůžky jsou vyrobeny z nerezavějící chromové oceli a mají odnímatelnou opěrku prstů a plochu na podporu prstů. Kadeřnický set v koženém pouzdře Jaguar si získal přízeň mnoha kadeřnických salonů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady nůžek
Barva: Stříbrná
Velikost nůžek: 5.5
Materiál: Nerez chromová ocel
Povrch výrobku: Saténový povrch
Poloha rukojeti: Klasická
Země původu: Německo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Jaguar

V roce 1932 založil Kurt Schmidt společnost Kurt Schmidt KG s ocelovým zbožím ve „městě čepelí“ Solingen. Po vstupu jeho tří synů Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do společnosti v roce 1967 se pro kadeřnické nůžky zavedla značka JAGUAR, která se o několik let později ustálila také jako název společnosti. Název JAGUAR znamená estetický vzhled a dynamiku a přesvědčuje svojí mezinárodní využitelností. S novým názvem společnosti převzal vedení společnosti v roce 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roce 1988 Frank a Kurt Schmidt prodali své podíly ve společnosti se sídlem v Solingenu společnosti Zwilling J.A. Henckels. I po prodeji pokračoval Hardy Schmidt ve společnosti JAGUAR jako řídící partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkem společnosti. O tři roky později Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, dalšího výrobce nůžek z „města čepelí“, a koncem roku 2011 sloučil výrobní závody těchto dvou společností. Odtud tvoří JAGUAR a TONDEO samostatnou divizi skupiny Zwilling.

Společnost JAGUAR se vždy vyznačovala vysokou kvalitou svých produktů a velkým počtem patentů a práv průmyslového vlastnictví, díky čemuž patří mezi přední světové výrobce. Produkty společnosti se sídlem v Solingenu dnes používají profesionálové ve více než 80 zemích po celém světě. Kromě vysoce kvalitního sortimentu kartáčů, hřebenů a elektrospotřebičů rozšiřují hlavní činnost nůžek a nožů.