Set nůžek Olivia Garden - Matt Black 625 + 628

2 823 Kč 2 333 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Kadeřnické nůžky6,5" a efilační nůžky 6,35".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kadeřnické nůžky Olivia Garden Shear Matt Black s ultra ostrými čepelemi z japonské ocele pro tvrdost a delší životnost. Ergonomicky tvarovaná rukojeť umožní snazší držení nůžek. Hmotnost nůžek je vyvážená pro snížení únavy a uvolnění napětí v rukou.

Délka nůžek: 16,5 cm
Délka nůžek s opěrkou: 18,5 cm

Kadeřnické efilační nůžky Olivia Garden Matt Black s ultra ostrými čepelemi z japonské ocele pro tvrdost a delší životnost. Ergonomicky tvarovaná rukojeť umožní snazší držení nůžek. Hmotnost nůžek je vyvážená pro snížení únavy a uvolnění napětí v rukou.

Délka nůžek: 15,5 cm
Délka nůžek s opěrkou: 17 cm
Počet zubů: 35

Kadeřnické pouzdro pro uložení kadeřnických, efilačních nůžek a oleječku. Pouzdro má zapínání na zip.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Jako kadeřník jste expert na vytváření krásy. Každý den vás nutí vyčarovat úsměv na tváři vašich klientů, když vidí výsledek vaší práce. Jste umělci a rádi se vyjadřujete v účesech, které vás nadchnou. K tomu potřebujete vynikající nástroje od spolehlivého partnera. Neradi utrácíte příliš mnoho na produkty, které za ty peníze nestojí.

Pozorně posloucháme zpětnou vazbu našich zákazníků, kteří naše nástroje používají v salonech po celém světě již více než 50 let. Jsme hrdí, že můžeme oplácet přízeň tím, že podporujeme kadeřníky při dosahování úžasných výsledků při úpravě vlasů. Kadeřníci profitují z toho, že snáze uspokojí své klienty, získají sebevědomí a zasloužené uznání. Kadeřníci důvěřují Olivia Garden, protože naše vysoce kvalitní nástroje jsou nejen inovativní a spolehlivé, ale také krásné a individuální, podtrhují osobnost kadeřníka.

Věříme, že mezi představivostí kadeřníka jako umělce a výsledkem, který s vlasy dokáže dosáhnout, by nikdy nemělo stát nic v cestě. Kadeřník proto nemůže akceptovat žádné překážky, například nekvalitní výrobek, který nesplňuje jeho schopnosti při tvorbě. Když se rozhodne pro nářadí Olivia Garden, těší se z toho, že každý den získává sílu a podporu ve své vášni pro vytváření krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionály pro profesionály.

Díky naší zanícené práci můžeme být hrdí na to, že tolik kadeřnických umělců mluví o jejich kartáči, nůžce nebo doplňku Olivia Garden: „Toto je můj oblíbený nástroj!“