Profesionální sterilizátor Ceriotti - Atom

3 567 Kč 2 948 Kč bez DPH
Dodání minimálně 4 týdny

Profesionální sterilizátor UV-C s germicidními vlastnostmi pro všechny nástroje, které se nedají sterilizovat vystavením vysokým teplotám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UV-C světlo pracuje na specifické vlnové délce, která deaktivuje choroboplodné zárodky, bakterie a viry. Vybaven výsuvnou zásuvkou, hlavním vypínačem a bezpečnostním vypínačem, který vypíná žárovku UV-C při vytahování ze zásuvky. Certifikované žárovky UV-C od společností Philips, Osram a Sankyo Denki.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sterilizátory
Barva: Bílá, Modrá
Země původu: Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Ceriotti

Ceriotti vypráví příběh „Made in Italy“ prostřednictvím kvality svých produktů. Inovace, výzkum a vášeň jsou základy, které ze značky učinily jednoho z lídrů v tomto odvětví. Dnes je Ceriotti přítomna na celém italském a mezinárodním území a zaručuje kvalitu a spolehlivost každého ze svých produktů.

Tato spolehlivost je výsledkem filozofie „Made in Italy“, která se postupně vytrácí a kterou je stále schopno zachovat jen málo společností. Jeho sbírka hostí projekty, které vyjadřují eklektickou kulturu, poháněnou neustálým výzkumem a jejími tradičními hodnotami.