Barber recepce Panda - Empire

74 163 Kč 61 292 Kč bez DPH
Dodání minimálně 4 týdny

Empire je kombinací stylových výrobků odkazujících na nejlepší tradice kadeřnického řemesla.

Potřebujete poradit?
V případě jakýchkoli otázek nebo individuální cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.
Ceny jsou orientační , nechte si vypracovat cenovou nabídku .

phone call +420 727 886 960    mail info@andopa.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ucelený nápad na pánský salon začíná interiérovým designem s důrazem na nábytek a detaily. Koncept holičství Empire je kombinací stylových výrobků odkazujících na nejlepší tradice kadeřnického řemesla. Řada nabízí kompletní produkt, který obsahuje prvky z masivního dřeva kombinované s drahými kompozitními materiály, najdete zde i křeslo a doplňky dokonale sladěné s celým uspořádáním.

Všechny výrobky pocházejí z „pera“ jediného designéra, takže koherentní koncept salónu v jakémkoli aspektu není jen snem, s touto řadou se může stát skutečností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barber nábytek
Hloubka: 70cm
Šířka: 124cm
Výška: 110cm
Země původu: Polsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 společnost díky vlastní výrobní lince založené na moderním strojním vybavení vybavila stovky kadeřnických salonů vynikajícími kolekcemi nábytku. Na základě původního designu polských a zahraničních designérských škol si Panda upevnila svoji pozici lídra na průmyslovém trhu a kvalita produktů a organizační kultura získaly uznání zákazníků, distributorů a mnohá prestižní ocenění a vyznamenání.

Posláním společnosti je poskytnout zákazníkům kompletní produkt nejvyšší kvality a za nejvýhodnější cenu. Díky těmto prioritám vytvořil tým Panda pozoruhodné kolekce jako Ovo, Glamour či shine, které na jedné straně překvapí luxusem, komfortem a originálním, barevným designem a na druhé straně jsou mimořádně bohaté na ergonomická řešení usnadňující každodenní pracovat s klientem. Vysokou kvalitu výrobků Panda zaručují materiály evropského původu, ze kterých je vyroben nábytek a nábytkové komponenty.