Zrcadlová konzola Panda - Barber Empire

61 589 Kč 50 900 Kč bez DPH
Dodání minimálně 4 týdny

Koncept holičství Empire je kombinací stylových výrobků odkazujících na nejlepší tradice kadeřnického řemesla.

Potřebujete poradit?
V případě jakýchkoli otázek nebo individuální cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.
Ceny jsou orientační , nechte si vypracovat cenovou nabídku .

phone call +420 727 886 960    mail info@andopa.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ucelený nápad na pánský salonek začíná interiérovým designem s důrazem na nábytek a detaily. Koncept holičství Empire je kombinací stylových výrobků odkazujících na nejlepší tradice kadeřnického řemesla. Linie nabízí kompletní produkt ve své podobě, který obsahuje jak prvky z masivního dřeva kombinované s drahými kompozitními materiály, tak křeslo a doplňky dokonale sladěné s celým uspořádáním.

Obzvláště pozoruhodná je skutečnost, že všechny výrobky pocházejí z „ruce“ jednoho designéra, takže koherentní koncept salonu v jakémkoli aspektu není jen variací na holiče, ale skutečným místem péče o mužskou hlavu. Celý koncept je založen na několika dominantách: v první řadě je do desky zapuštěno původní kadeřnictví – jediné svého druhu na českém trhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrcadlové konzoly
Hloubka: 51cm
Šířka: 132cm
Výška: 85cm
Materiál: Laminátové dřevo
Kombinace: Masivní dřevo
Země původu: Polsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 společnost díky vlastní výrobní lince založené na moderním strojním vybavení vybavila stovky kadeřnických salonů vynikajícími kolekcemi nábytku. Na základě původního designu polských a zahraničních designérských škol si Panda upevnila svoji pozici lídra na průmyslovém trhu a kvalita produktů a organizační kultura získaly uznání zákazníků, distributorů a mnohá prestižní ocenění a vyznamenání.

Posláním společnosti je poskytnout zákazníkům kompletní produkt nejvyšší kvality a za nejvýhodnější cenu. Díky těmto prioritám vytvořil tým Panda pozoruhodné kolekce jako Ovo, Glamour či shine, které na jedné straně překvapí luxusem, komfortem a originálním, barevným designem a na druhé straně jsou mimořádně bohaté na ergonomická řešení usnadňující každodenní pracovat s klientem. Vysokou kvalitu výrobků Panda zaručují materiály evropského původu, ze kterých je vyroben nábytek a nábytkové komponenty.