Rozčesávací hřeben na vlasy Jaguar - A515 8"

117 Kč 97 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Ručně dokončený, vysoce tepelně odolný, zuby hřebene jsou dokonale zaoblené.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřeben Jaguar – A515 je vysoce tepelně odolný produkt, který splňuje nejen praktickou, ale i estetickou stránku. Tento jedinečný produkt se může použít v domácnosti, ale také i v kadeřnických salonech. Profesionálové si tento hřeben zkrátka nemohou vynachválit. Jaké přináší vlastnosti? Hřeben Jaguar – A515 vyniká vysokou odolností vůči teplu. Zuby jsou nahuštěné tak, aby byl výsledek zastřihávání dokonalý. Ergonomické držení, precizní provedení a vysoká šetrnost k pokožce hlavy jsou samozřejmostí. Proto doplňte svou sbírku produktů na vlasy o hřeben Jaguar – A515. Tohoto výběru jednoznačně nebudete litovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické hřebeny
Barva: Černá
Materiál: Přírodní kaučuk
Povrch výrobku: Ionizační
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Jaguar

V roce 1932 založil Kurt Schmidt společnost Kurt Schmidt KG s ocelovým zbožím ve „městě čepelí“ Solingen. Po vstupu jeho tří synů Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do společnosti v roce 1967 se pro kadeřnické nůžky zavedla značka JAGUAR, která se o několik let později ustálila také jako název společnosti. Název JAGUAR znamená estetický vzhled a dynamiku a přesvědčuje svojí mezinárodní využitelností. S novým názvem společnosti převzal vedení společnosti v roce 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roce 1988 Frank a Kurt Schmidt prodali své podíly ve společnosti se sídlem v Solingenu společnosti Zwilling J.A. Henckels. I po prodeji pokračoval Hardy Schmidt ve společnosti JAGUAR jako řídící partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkem společnosti. O tři roky později Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, dalšího výrobce nůžek z „města čepelí“, a koncem roku 2011 sloučil výrobní závody těchto dvou společností. Odtud tvoří JAGUAR a TONDEO samostatnou divizi skupiny Zwilling.

Společnost JAGUAR se vždy vyznačovala vysokou kvalitou svých produktů a velkým počtem patentů a práv průmyslového vlastnictví, díky čemuž patří mezi přední světové výrobce. Produkty společnosti se sídlem v Solingenu dnes používají profesionálové ve více než 80 zemích po celém světě. Kromě vysoce kvalitního sortimentu kartáčů, hřebenů a elektrospotřebičů rozšiřují hlavní činnost nůžek a nožů.