Nůžky na klouzavé střihy na vlasy Jaguar - CJ4 Plus 5"

4 696 Kč 3 881 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Nůžky na precizní střihy značky Jaguar.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V případě, že potřebujete ideální nůžky na precizní střih, máme pro vás řešení! Nůžky Jaguar – CJ4 PLUS jsou skvělou alternativou pro klouzavé střihy. Disponují množstvím specifických vlastností, mezi které patří také jejich univerzálnost. To znamená, že jsou vhodné stejně tak pro praváky, jako pro leváky. Nůžky Jaguar - CJ4 PLUS jsou vybaveny i lomeným kroužkem na palec, což přináší při práci zvýšený komfort a efektivitu. Povrch těchto nůžek je leštěný a ocel je zpracovaná prostřednictvím CNC a BLC technologie broušení. Řezné hrany jsou polointregované a nůžky Jaguar – CJ4 PLUS obsahují také konvexní čepel. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nůžky na klouzavé střihy
Barva: Stříbrná
Držení nůžek: Pro praváky, Pro leváky
Velikost nůžek: 5.0
Poloha rukojeti: Ofset
Materiál: Molybdenová ocel
Povrch výrobku: Leštěný povrch
Země původu: Německo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Jaguar

V roce 1932 založil Kurt Schmidt společnost Kurt Schmidt KG s ocelovým zbožím ve „městě čepelí“ Solingen. Po vstupu jeho tří synů Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do společnosti v roce 1967 se pro kadeřnické nůžky zavedla značka JAGUAR, která se o několik let později ustálila také jako název společnosti. Název JAGUAR znamená estetický vzhled a dynamiku a přesvědčuje svojí mezinárodní využitelností. S novým názvem společnosti převzal vedení společnosti v roce 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roce 1988 Frank a Kurt Schmidt prodali své podíly ve společnosti se sídlem v Solingenu společnosti Zwilling J.A. Henckels. I po prodeji pokračoval Hardy Schmidt ve společnosti JAGUAR jako řídící partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkem společnosti. O tři roky později Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, dalšího výrobce nůžek z „města čepelí“, a koncem roku 2011 sloučil výrobní závody těchto dvou společností. Odtud tvoří JAGUAR a TONDEO samostatnou divizi skupiny Zwilling.

Společnost JAGUAR se vždy vyznačovala vysokou kvalitou svých produktů a velkým počtem patentů a práv průmyslového vlastnictví, díky čemuž patří mezi přední světové výrobce. Produkty společnosti se sídlem v Solingenu dnes používají profesionálové ve více než 80 zemích po celém světě. Kromě vysoce kvalitního sortimentu kartáčů, hřebenů a elektrospotřebičů rozšiřují hlavní činnost nůžek a nožů.