Nůžky na klouzavé střihy na vlasy Jaguar - Diamond E 5,5"

8 468 Kč 6 998 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Nůžky na klouzavé střihy značky Jaguar.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůžky na klouzavé střihy Jaguar DIAMOND E jsou určeny pro plně integrované stříhání. Jsou vybaveny maximální ostrostí a taktéž zaručují perfektní vlastnosti řezu. To je obrovskou výhodou a kadeřníci tento typ nůžek doslova zbožňují. Nůžky Jaguar DIAMOND E jsou vyrobené z vanadové oceli a mají stříbrnou barvu, která vypadá maximálně elegantně. Tyto nůžky si máte možnost zakoupit až ve třech velikostech, což je obrovskou výhodou. Nůžky Jaguár DIAMOND E disponují lomeným kroužkem na palec, plochou pro jejich podporu, a také odnímatelnou opěrkou pro prsty. To všechno zaručuje při práci dokonalý komfort.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nůžky na klouzavé střihy
Barva: Stříbrná
Držení nůžek: Pro praváky
Velikost nůžek: 5.5
Poloha rukojeti: Ofset
Materiál: Vanadová ocel
Povrch výrobku: Leštěný povrch
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Jaguar

V roce 1932 založil Kurt Schmidt společnost Kurt Schmidt KG s ocelovým zbožím ve „městě čepelí“ Solingen. Po vstupu jeho tří synů Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do společnosti v roce 1967 se pro kadeřnické nůžky zavedla značka JAGUAR, která se o několik let později ustálila také jako název společnosti. Název JAGUAR znamená estetický vzhled a dynamiku a přesvědčuje svojí mezinárodní využitelností. S novým názvem společnosti převzal vedení společnosti v roce 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roce 1988 Frank a Kurt Schmidt prodali své podíly ve společnosti se sídlem v Solingenu společnosti Zwilling J.A. Henckels. I po prodeji pokračoval Hardy Schmidt ve společnosti JAGUAR jako řídící partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkem společnosti. O tři roky později Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, dalšího výrobce nůžek z „města čepelí“, a koncem roku 2011 sloučil výrobní závody těchto dvou společností. Odtud tvoří JAGUAR a TONDEO samostatnou divizi skupiny Zwilling.

Společnost JAGUAR se vždy vyznačovala vysokou kvalitou svých produktů a velkým počtem patentů a práv průmyslového vlastnictví, díky čemuž patří mezi přední světové výrobce. Produkty společnosti se sídlem v Solingenu dnes používají profesionálové ve více než 80 zemích po celém světě. Kromě vysoce kvalitního sortimentu kartáčů, hřebenů a elektrospotřebičů rozšiřují hlavní činnost nůžek a nožů.