Profesionální hřeben na vlasy Jaguar - X-Line X730 8,0"

Neohodnoceno
Značka: Jaguar
177 Kč 146 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Hřeben s hrotem (tail comb). Luxusní řada hřebenů Jaguar X-Line.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tupírovací hřeben Jaguar – XLINE 730 se využívá při stříhání vlasů. Obsahuje zuby, které jsou na koncích zaoblené a taktéž ručně dokončené. Tupírovací hřeben Jaguar – XLINE 730 je vyroben z přírodního kaučuku, což je vysoce kvalitní materiál. To zaručí dlouhou životnost tohoto produktu. Tupírovací hřeben Jaguar – XLINE 730 se využívá v kadeřnických salonech a je vhodný zejména pro profesionály. Proto neváhejte a vyberte si z naší nabídky i vy. Tupírovací hřeben Jaguar – XLINE 730 najdete u nás za bezkonkurenční cenu, což se jednoznačně vyplatí. Tento jedinečný produkt na vlasy bude skutečným unikátem do vaší sbírky v salonu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Tupírovací hřebeny
Barva: Černá
Materiál: Přírodní kaučuk
Povrch výrobku: Antistatický
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Jaguar

V roce 1932 založil Kurt Schmidt společnost Kurt Schmidt KG s ocelovým zbožím ve „městě čepelí“ Solingen. Po vstupu jeho tří synů Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do společnosti v roce 1967 se pro kadeřnické nůžky zavedla značka JAGUAR, která se o několik let později ustálila také jako název společnosti. Název JAGUAR znamená estetický vzhled a dynamiku a přesvědčuje svojí mezinárodní využitelností. S novým názvem společnosti převzal vedení společnosti v roce 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roce 1988 Frank a Kurt Schmidt prodali své podíly ve společnosti se sídlem v Solingenu společnosti Zwilling J.A. Henckels. I po prodeji pokračoval Hardy Schmidt ve společnosti JAGUAR jako řídící partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkem společnosti. O tři roky později Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, dalšího výrobce nůžek z „města čepelí“, a koncem roku 2011 sloučil výrobní závody těchto dvou společností. Odtud tvoří JAGUAR a TONDEO samostatnou divizi skupiny Zwilling.

Společnost JAGUAR se vždy vyznačovala vysokou kvalitou svých produktů a velkým počtem patentů a práv průmyslového vlastnictví, díky čemuž patří mezi přední světové výrobce. Produkty společnosti se sídlem v Solingenu dnes používají profesionálové ve více než 80 zemích po celém světě. Kromě vysoce kvalitního sortimentu kartáčů, hřebenů a elektrospotřebičů rozšiřují hlavní činnost nůžek a nožů.