Sprej na čištění křesel, zrcadel a jiných povrchů Discide - Uniclean 1000ml

319 Kč 264 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Uni Clean je perfektní řešení pro čištění křesel, zrcadel, sušiček, žehliček, dřeva, kovu, kamene atp.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprej UniClean je na vodní bázi, bez obsahu alkoholu a rozpouštědel, ekologicky nezávadný sprej pro salony s jemnou citrusovou vodou. UniClean je perfektní řešení pro čištění různých druhů povrchů, jako jsou salonní židle, umyvadla, stoly na manikúru, vinylové čalounění, sklo, zrcadla, vysoušeče vlasů, žehličky, pulty, porcelán, chrom, dřevo atp. Snadno odstraní skvrny od laku, vody a nečistot.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Objem: 1000ml
Problematika: Dezinfekce
Země původu: Švédsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Discide

Značky Disicide, All1Clean® a Trimmercide® patří společnosti Terapima International, soukromé společnosti založené v roce 1972 ve Švédsku. Je to rodinná firma s historií a bohatými zkušenostmi ve výrobě lepidel, laků, podlahových laků a barev pro umělce, řemeslníky a děti. Terapima International vyrábí výhradně produkty na vodní bázi a splňuje nařízení Reach a evropskou bezpečnostní normu pro hračky EN 71.

Nedávné analýzy trhu ukázaly, že ačkoli jsou environmentální otázky stále v myslích spotřebitelů, jejich zdraví je jejich primárním zájmem. Nyní hledají přirozené alternativy, které vnímají jako bezpečnější. Spotřebitelé očekávají, že udržitelnost bude standardem v dezinfekčních a čisticích prostředcích.

Takto se zrodil nápad najít produkty na vodní bázi a bez rozpouštědel, s dezinfekcí jak na úrovni nemocnice, tak pro kosmetický průmysl. Máme všechny zdroje a můžeme zákazníkům poskytnout to, co potřebují. Naši chemici pracovali 17 měsíců na nalezení nejlepší receptury na vodní bázi, která by stále zabíjela bakterie a fungovala podle nařízení EU EN 14561 – EN 14562. Dokumentace byla odeslána agentuře ECHA (Evropská chemická agentura) a v roce 2017 byl Disicide® v článku 95 schválených látek .

Abychom pokryli všechny potřeby zákazníků v oblasti dezinfekce a čištění, doplnili jsme řadu produktů o čisticí prostředky z řad Wipes, All1Clean® a Trimmercide®.