Startovací dezinfekční sada do salónu Discide - All 1 Clean

1 193 Kč 986 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Startovací dezinfekční sada, vše v jednom.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Startovací sada obsahuje

  • Disicide Skai Clean and Care 1000ml – dezinfekce na kadeřnický nábytek, kůži, umělou kůži a jiné povrchy. Disicide Uniclean, 1000 ml (Uniclean ideální čištění všech povrchů, umyvadla, žehličky, fény a jiné.)
  • Disicide Trimercide Blade spray 500ml – sprej Trimmercide udrží vaše čepele čisté, chladné, namazané a obsahuje antikorozní složky – vše v jednom.
  • Disicide Uni CleanPlus 1000ks – dezinfekční utěrky na všechny povrchy, jakož i na textil a kůži.
  • Disicide Wipes 100ks – měkké papírové ubrousky pro dezinfekci a čištění povrchů a nástrojů.
  • Disicide Trimercide oil 100ml –olej pro mazání nožů strojků.
  • Disicide antibakteriální utěrky

Vše co váš kadeřnický nebo kosmetický salon potřebuje v jednom balíčku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Problematika: Dezinfekce
Země původu: Švédsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Discide

Značky Disicide, All1Clean® a Trimmercide® patří společnosti Terapima International, soukromé společnosti založené v roce 1972 ve Švédsku. Je to rodinná firma s historií a bohatými zkušenostmi ve výrobě lepidel, laků, podlahových laků a barev pro umělce, řemeslníky a děti. Terapima International vyrábí výhradně produkty na vodní bázi a splňuje nařízení Reach a evropskou bezpečnostní normu pro hračky EN 71.

Nedávné analýzy trhu ukázaly, že ačkoli jsou environmentální otázky stále v myslích spotřebitelů, jejich zdraví je jejich primárním zájmem. Nyní hledají přirozené alternativy, které vnímají jako bezpečnější. Spotřebitelé očekávají, že udržitelnost bude standardem v dezinfekčních a čisticích prostředcích.

Takto se zrodil nápad najít produkty na vodní bázi a bez rozpouštědel, s dezinfekcí jak na úrovni nemocnice, tak pro kosmetický průmysl. Máme všechny zdroje a můžeme zákazníkům poskytnout to, co potřebují. Naši chemici pracovali 17 měsíců na nalezení nejlepší receptury na vodní bázi, která by stále zabíjela bakterie a fungovala podle nařízení EU EN 14561 – EN 14562. Dokumentace byla odeslána agentuře ECHA (Evropská chemická agentura) a v roce 2017 byl Disicide® v článku 95 schválených látek .

Abychom pokryli všechny potřeby zákazníků v oblasti dezinfekce a čištění, doplnili jsme řadu produktů o čisticí prostředky z řad Wipes, All1Clean® a Trimmercide®.