Dezinfekce na ručníky a pracovní oděvy Discide - Laundry

440 Kč 364 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Dezinfekce na ručníky a pracovní oděvy ve vašem salonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laundry Disinfectant je velmi efektivní, jedinečný produkt, který sevyrábí speciálně na dezinfekci ručníků a pracovních oděvů v salonech. Eliminuje nepříjemný zápach. Dezinfikuje nejen ručníky a oděv, ale i pračky. Díky dezinfekčním vlastnostem koncentrátu šetříte energii a zvyšujete životnost látek. Namísto praní na 60 °C můžete použít program na 30 °C a dosáhnut požadovaného antibakteriálního účinku. Produkt nebělí a je možné ho použit na textil a látky jakékoli barvy.

Návod na použití

  • Do přihrádky na aviváž přidejte na každé praní 50 ml koncentrátu.
  • Perte při teplotě 30 – 40 ° C.
  • Jestli na prádle nemáte viditelné skvrny, můžete vynechat prací prostředek nebo aviváž a použijte jen koncentrát.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Objem: 1000ml
Problematika: Dezinfekce
Země původu: Švédsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka: Discide

Značky Disicide, All1Clean® a Trimmercide® patří společnosti Terapima International, soukromé společnosti založené v roce 1972 ve Švédsku. Je to rodinná firma s historií a bohatými zkušenostmi ve výrobě lepidel, laků, podlahových laků a barev pro umělce, řemeslníky a děti. Terapima International vyrábí výhradně produkty na vodní bázi a splňuje nařízení Reach a evropskou bezpečnostní normu pro hračky EN 71.

Nedávné analýzy trhu ukázaly, že ačkoli jsou environmentální otázky stále v myslích spotřebitelů, jejich zdraví je jejich primárním zájmem. Nyní hledají přirozené alternativy, které vnímají jako bezpečnější. Spotřebitelé očekávají, že udržitelnost bude standardem v dezinfekčních a čisticích prostředcích.

Takto se zrodil nápad najít produkty na vodní bázi a bez rozpouštědel, s dezinfekcí jak na úrovni nemocnice, tak pro kosmetický průmysl. Máme všechny zdroje a můžeme zákazníkům poskytnout to, co potřebují. Naši chemici pracovali 17 měsíců na nalezení nejlepší receptury na vodní bázi, která by stále zabíjela bakterie a fungovala podle nařízení EU EN 14561 – EN 14562. Dokumentace byla odeslána agentuře ECHA (Evropská chemická agentura) a v roce 2017 byl Disicide® v článku 95 schválených látek .

Abychom pokryli všechny potřeby zákazníků v oblasti dezinfekce a čištění, doplnili jsme řadu produktů o čisticí prostředky z řad Wipes, All1Clean® a Trimmercide®.